CemreRen'imiZn Sitesne H.qeLsdnss ..
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
CemreRen'imiZn Sitesne H.qeLsdnss ..

...

AnasayfaAnasayfa  PortalPortal  AramaArama  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yap  

allah belanızı versin ben ceren şuan arkiminn üyelinden giriyorumm enden üyelimi sildinizz aptallar...

4 posters
YazarMesaj
savci1968
Yeni Üyemis=)
Yeni Üyemis=)

allah belanızı versin ben ceren şuan arkiminn üyelinden giriyorumm enden üyelimi sildinizz aptallar... Empty
MesajKonu: allah belanızı versin ben ceren şuan arkiminn üyelinden giriyorumm enden üyelimi sildinizz aptallar...   allah belanızı versin ben ceren şuan arkiminn üyelinden giriyorumm enden üyelimi sildinizz aptallar... Icon_minitimeSalı Mart 04, 2008 6:26 pm

allah belanızı versin ben ceren şuan arkiminn üyelinden giriyorumm enden üyelimi sildinizz aptallar...
Yoshy_İrem
Yoshyci Mod
Yoshyci Mod
Yoshy_İrem

allah belanızı versin ben ceren şuan arkiminn üyelinden giriyorumm enden üyelimi sildinizz aptallar... Empty
MesajKonu: Geri: allah belanızı versin ben ceren şuan arkiminn üyelinden giriyorumm enden üyelimi sildinizz aptallar...   allah belanızı versin ben ceren şuan arkiminn üyelinden giriyorumm enden üyelimi sildinizz aptallar... Icon_minitimeSalı Mart 04, 2008 10:29 pm

cnm tmm sakin ol yafs emeğin geçti biliorum bnce bir daha düşünün
Dyg_Cmr
Süper Üye=)
Süper Üye=)
Dyg_Cmr

MesajKonu: Geri: allah belanızı versin ben ceren şuan arkiminn üyelinden giriyorumm enden üyelimi sildinizz aptallar...   allah belanızı versin ben ceren şuan arkiminn üyelinden giriyorumm enden üyelimi sildinizz aptallar... Icon_minitimeÇarş. Haz. 25, 2008 5:47 pm

yha düsgün konuş cnm yhaa
~Duyqu~
İyi Üyemis=)
İyi Üyemis=)
~Duyqu~

MesajKonu: Geri: allah belanızı versin ben ceren şuan arkiminn üyelinden giriyorumm enden üyelimi sildinizz aptallar...   allah belanızı versin ben ceren şuan arkiminn üyelinden giriyorumm enden üyelimi sildinizz aptallar... Icon_minitimePaz Kas. 30, 2008 6:09 pm

Canım Lütfen Kaba Ve kötü Söz Konuşma Böyle Konuşmaya Devam Edersen BıraK üyeliği Banlanırsın Bile !!

1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-